Рок фішинг по нашому

Автор: Скажутин

Дублюю свій отчет з доміковського форуму:

Всім привіт! На минулому тижні марив половити бичка на водосховищі. Відпрацювавши шість днів в свій один вихідний будильник задзвонив о п’ятій ранку, чашка кави, спінінг в руки і на маршрутку. Водій автобуса мене здивував коли запитав дорогу по його маршруту). Майже шоста ранку, і ось воно «Море» так називається Кременчуцьке водосховище.

Досвіду ловити бичка на джиг в мене не було, в дитинстві я ловив його більш варварським методом (на р. Дністер ми кололи бичків кухонною вилкою прикріпленою до лижної палки). Перший заброс, полетів рейнс коричневого кольору на 4-х грамах, проводка інтуїтивна, хаотичне дриґання приманки з довгими паузами, за 10 секунд удар аж до… підсікаю, промах. Наступна проводка, удар, засік, бичок добре клює але погано супротивляється. Сам собі думаю так, все що планував йде по сценарію. Після обриву в’яжу чотири грама разом з крейзіфіш, обрив, потім іде три грама і крейзіфіш, тиша, мабуть не докидую, знову 4 грама рачок хоги-хог від лакі джон. Рибка поклевує, достаю ще одного бичка, гарний, фотосесія, і я в стані ейфорії несу рибку до води, І ТУТ ВСЕ ПОЧАЛОСЬ! Дамба укладена плитами з бетону 30 градусів, де вода там слизь, ноги пішли в воду і я по троху почав сковзати на дно, довго борсався, відчував себе безпомічним, разом зі мною в воді опинились мій айфон і блутуз. Після мого спасіння на правій руці залишились заломані нігті, в такому стані рибалка не могла продовжуватись і я вирушив додому зализувати рани та ремонтувати телефон. В наступний вихідний знову поїду, аби тільки пальці зажили.

 


 


 

Добавить в Twitter

4 comments

st0kaN
st0kaN аватар
User offline. Last seen 2 года 20 недель ago. Не в сети
Бывалый рыболов
Зарегистрирован: 17/05/2013
Сообщения:
Баллы: 2063
Re: Рок фішинг по нашому

Класс, мне поравилось:) Радуйте нас и дальше такими отчетами ,рокфишинг по-кременчугски - это круто:) 

 

доночник

Евгений2112
Евгений2112 аватар
User offline. Last seen 3 года 38 недель ago. Не в сети
Бывалый рыболов
Зарегистрирован: 21/04/2011
Сообщения:
Баллы: 2436
Re: Рок фішинг по нашому

 

  Добрый день. Бычок отменный! На джиг я бычка еще не ловил, нужно попробовать. Я так понял вы ловили с дамбы? Как я вас понимаю, я в прошлом году ночью ловил там тарань. Блин также как вы искупался, правда у меня еще спиннинг в руках был. Вылезти люди помогли, весь порезанный был от ракушки.

Скажутин
Скажутин аватар
User offline. Last seen 7 лет 9 недель ago. Не в сети
Рыболов любитель
Зарегистрирован: 27/12/2010
Сообщения:
Баллы: 393
Re: Рок фішинг по нашому

Я выбирался сам, дамба каварная, за несколько дней мне рассказали не мало трагических историй. Порезов у меня нет, а вот пальцы уже начинают заживать. Бычки и правда красивые. По поводу уловистости снасти, на резину рыба клюет лучше чем у доночников...

Кто желает, в субботу планирую поехать туда-же. ловить нужно на мелкий силикон и груз до 5 грамм

Евгений2112
Евгений2112 аватар
User offline. Last seen 3 года 38 недель ago. Не в сети
Бывалый рыболов
Зарегистрирован: 21/04/2011
Сообщения:
Баллы: 2436
Re: Рок фішинг по нашому

В субботу дождь и ветер 6 м в сек.sad

Случайное фото

Случайный трофей