Бесплантые места лова

FisherDream
FisherDream аватар
User offline. Last seen 6 лет 30 недель ago. Не в сети
Пионер рыбалки
Зарегистрирован: 18/07/2013
Сообщения:
Баллы: 584

Немного вводная часть, в самом конце текста жирным выделено то что внимательно прочитать надо, а еще ниже есть ссылка на первоисточник так сказать.....

Спортивно–любительське рибальство на Дніпродзержинському і Кременчуцькому водосховищах в межах адміністративних кордонів Полтавської області здійснюється у відповідності з Правилами любительського і спортивного рибальства затверджених наказом Держкомрибгоспу України 15.02.1999р. №19 зареєстрованих в Мінюсті України 28.04.1999р. за №269\3562 із змінами і доповненнями внесеними наказами Міністерства аграрної політики України від 01.08.2001р. №229 і 15.06.2004р. №224.

Багато любителів рибної ловлі цікавить інформація, де саме дозволено здійснювати любительський і спортивний вилов риби на Кременчуцькому і Дніпродзержинському водосховищі, перелік відведених ділянок для рибної ловлі і їх межі, а також перелік промислових ділянок на водосховищах.
Чинною Постановою КМУ від 22.05.1996р. №552 затверджено перелік промислових ділянок рибогосподарських водних об`єктів (їх частин), де вказано що басейн р. Дніпро з лиманами, водосховищами, віднесено до промислових ділянок, за виключенням тих, що входять до складу територій та об`єктів природно-заповідного фонду, заборонених зон біля мостів і гідротехнічних споруд, місць інтенсивного судноплавства (порти, судноплавні шляхи) та інших заборонених для промислового рибальства ділянок, які визначаються спеціально уповноваженими державними органами рибоохорони Держрибагентства, екології і природних ресурсів, водного господарства.

Порядок здійснення любительського і спортивного рибальства регулюється Постановою КМУ від 18.07.1998р. №1126.

Згідно з цим порядком у рибогосподарських водоймах України дозволяється здійснення любительського і спортивного рибальства всім громадянам України, іноземним громадянам, а також особам без громадянства, за винятком водойм, які знаходяться у межах територій та об`єктів природно – заповідного фонду, риборозплідних господарств, водойм, які мають обмеження щодо їх спеціального використання (питні, технічні, тощо), а також водойм або їх ділянок на яких лов водних біоресурсів заборонено.

Визначення водойм (їх ділянок) та умови використання водних біоресурсів для любительського і спортивного рибальства здійснюється органами рибоохорони Держрибагентства на підставі біологічних та наукових обґрунтувань.

Для здійснення любительського і спортивного рибальства на Дніпродзержинському водосховищі в межах Полтавської області в установленому законодавством порядку громадським організаціям УТМР надано 8 ділянок загальною площею близько 700га на договірних засадах. Рибальство на них здійснюється з човнів і з берега за членськими квитками.

На Кременчуцькому водосховищі в межах Полтавської області для здійснення спортивного і любительського рибальства відведено дві ділянки загального користування:

1. Від Градизького рибзаводу за 500м до насосної станції с. Пронозівка та вглиб водосховища 500м. Протягом року за винятком весняно-літньої заборони.

2. Від рибдільниці СТОВ «Дніпро» с. Васютинці вниз по течії до другої Жовнинської кручі, та вглиб водосховища 500м. В зимовий період.

На цих ділянках рибальство безкоштовне. Карта-схема ділянок додається.

вот ссылка так сказать на первоисточник!!! - http://www.ryboohorona.poltava.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=298

 

аватар

2 comments

ras
ras аватар
User offline. Last seen 1 год 5 недель ago. Не в сети
АдминистраторЗнатный рыболов
Зарегистрирован: 16/03/2010
Сообщения:
Баллы: 10884
Re: Бесплантые места лова
FisherDream
FisherDream аватар
User offline. Last seen 6 лет 30 недель ago. Не в сети
Пионер рыбалки
Зарегистрирован: 18/07/2013
Сообщения:
Баллы: 584
Re: Бесплантые места лова

возможно, но там я скинул ссылку где один парень описывает статью конституции по которой любой человек можнт ловить на любой территори бесплатно ничего не покупая ни какого разрешения а мы от незнания всеи страдаем.... ну может и повторился но лучше повториться что бы больше людей знали то на чем нас дурят!

 http://www.ribaki.org.ua/forum/showthread.php?s=b46b60f55b2125f16e55f4cb6ed5192b&t=1847 тут стать из конституции... просто браконьеры в наглую выбивают рыбу а мы за это плотим деньги,..... надо бороться))